افزودن نشان به مطالب وردپرس با افزونه Post Badges

افزودن نشان به مطالب وردپرس با افزونه Post Badges

افزودن نشان به مطالب وردپرس با Post Badges

افزودن نشان به مطالب با افزونه WordPress Post Badges

Post Badges

اگر سایتی دارید که به‌روزرسانی مداومی بر روی آن انجام نمی‌دهید و در طول هفته مطالب کمی در آن منتشر می‌کنید افزودن یک نشان به عناوین مطالب می‌تواند گزینه خوبی باشد تا به دنبال‌کنندگان سایت خود بگویید این نوشته به تازگی درج شده است و یا اینکه اگر به دنبال این هستید تا با افزودن یک نشانه در عنوان مطلب پیغام خاصی مانند اینکه مطلب مورد نظر برای افرادی با سن پایین مناسب نیست و از این دست نیازها می‌توانید از افزونه‌ای که در ادامه آن را معرفی می‌کنم استفاده کنید.

قصد دارم امروز در خانه آموزش تا به معرفی افزونه‌ای بپردازم که با استفاده از ان قادر خواهید بود تا یک پیغام در بالای عناوین مطالب خود با رنگ‌بندی دلخواه ایجاد کنید.افزونه‌ای که قصد معرفی ان را دارم با عنوان Post Badges در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تاکنون توانسته است تا بیش از سه هزار نصب فعال و کسب امتیاز ۳ را ازآن خود نماید.

حتما بخوانید : دانلود پروژه فروشگاه موبایل همراه با داکیومینت سی شارپ #C

پس از نصب و فعال سازی افزونه مشابه تصویر زیر ابزاری در ویرایشگر نوشته شما اضافه خواهد شد که با استفاده از ان می‌توانید نشان یا همان Badges مورد نظر برای نوشته را به آن اضافه کنید.

افزودن نشان به مطالب وردپرس با Post Badges

افزودن نشان به مطالب وردپرس با افزونه Post Badges :

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید در بخش bsdge title ابتدا عنوان دلخواه خود را که می‌خواهید در کنار عنوان نوشته نمایش داده شود را وارد کنید و سپس از بخش انتخاب رنگ رنگ دلخواه خود را برای آن انتخاب کنید.در نهایت خواهید دید که مشابه تصویر زیر نشان‌های اضافه شده در کنار عنوان نوشته نمایش داده خواهند شد. این نشان‌ها برای مطالب وردپرس می‌توانند شامل پیام‌هایی باشند که بخواهید ویژگی یک نوشته را به بازدیدکننده اعلام کنید.

افزودن نشان به مطالب وردپرس با Post Badges

جهت نصب در قسمت افزودن افزونه وبسایت خودتان جستجو کنید Post Badges و سپس نصب و فعال کنید.

درباره نویسنده

قبل از ارسال دیدگاه

  • قبل از ارسال دیدگاه:

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه شما